Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem rostl

ObrazekTakhle jsem vypadal, když si mě přivezli domů. Byl jsem upravený a celý vyjukaný, kde jsem se to ocitl. Ze začátku jsem ani nechtěl překročit práh pokoje a zůstával jsem v chodbě, pak jsem se osmělil a vlítl do pokoje, kam všichni chodili.

Obrazek
O měsíc později jsem byl už pěkně zarostlej, panička mě tedy objednala na úpravu, protože jsem začal vypadat jako vořech. Chlupy mě lezly do očí a mě to bylo dost nepříjemný.


Obrazek

Tady už vypadám docela pěkně, jsem po úpravě a je ze mě pravej američan. Uši se mě pěkně prodloužily a už to začínalo být to pravé jahodové.ObrazekO další měsíc později jsem začal vypadat jako velkej kluk. Na těch fotkách je nejlíp vidět jak pes rychle roste. Srst se mě začala pěkně pouštět a panička ze mně měla čím dál větší radost.


Obrazek


Tohle už je o další dva měsíce později a už tu není vidět nějaká výraznější změna. Prostě je ze mě pan pes.

Obrazek


No a na posledním obrázku mě vidíte takového, jak jsem vypadal v deseti měsících, kromě délky chlupů se na mě už nic nezmění. Abych vypadal takhle pěkně, tak se chodím každé dva měsíce upravovat k odborníkovi. Panička si na to zatím netroufne, i když......