Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy-Clark

2015

datum název třída rozhodčí známka
14.3. KrV Vyškov otevřená Frnčová (CZ) výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

 

2014

datum název třída rozhodčí známka
27.7. KrV Žebětín otevřená Vondrouš (CZ) výborný 1, Vítěz třídy

 

2013

datum název třída rozhodčí známka
27.4. OV Dětřichov otevřená Šimek (CZ) výborný 1, Vítěz třídy
 9.6.  KrV Lanškroun  otevřená  Tichá (CZ)  velmi dobrý 1
 28.7.  KrV Žebětín  otevřená  Vondrouš (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG
 1.9.  KrV Zetor  otevřená  Ovesná B. (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy
 21.9.  OV Buchlovice  otevřená  Hampl (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

 

2012

datum název třída rozhodčí známka
7.1. NVP Brno mladých Jančík (CZ)  výborný 1, CAJC
 5.2.  DUOCACIB Brno mladých  Rosenberg (SWE)  velmi dobrý 1
 17.3.  KrV Vyškov mladých  Jančík (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy
 23.3.  SV AKK Dunajská Lužná (SK)  mezitřída  Prelcová (SK)  výborný 1, CAC
 14.4.  NVP Ostrava  mladých  Antonovič (CZ)  výborný 1, CAJC
 6.5.  SV ACC Praha  mezitřída  Klerholm (SWE)  velmi dobrý 1
 10.6. KrV Lanškroun mezitřída  Řehánek (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy
23.6. Intercanis Brno mezitřída  Stepinski (PL)  výborný 1, CAC
 21.7. KrV Žebětín  mezitřída  Němec (CZ)  výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, III.BIG
 17.8. KV AKK Dunajská Lužná (SK)  mezitřída  Felszeghyová (SK)  výborný 1
 9.9. KrV Zetor-Brno  otevřená  Voláriková (SK)  výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
  .29.9. NVP Brno  mezitřída  Bendová (CZ)  výborný 1, CAC

 

2011

datum název třída rozhodčí známka
28.5. KrV Zlín štěňat Řehánek (CZ) velmi nadějný 1, res.BIS baby
25.6. MVP Brno dorost Mervová (CZ)  velmi nadějný 1, užší výběr z.s.
23.7. KrV Žebětín dorost  Ubrová (CZ)  velmi nadějný 1
20.8. KrV Zetor dorost  Beradze (GR)  Velmi nadějný 1
 11.9.  CAC Chorzow (PL)  mladých  Świetoň (PL)  doskonala 1, ZM, NJwR
 9.10.  CAC Zabrze (PL)  mladých  Samocka (PL)  doskonala 2
 6.11.  SV ACC Praha  mladých  Voláriková (SK)  výborný 4